NAJLEPSZE FARBY PRODUCENCI DO MALOWANIA ŚCIAN I SUFITÓW - FARBY ZMYWALNE DO KUCHNI ODPORNE NA SZOROWANIE MYCIE

Malowanie Warszawa Tanio

Farby zmywalne do malowania ścian i sufitów, łazienek kuchni, klatek schodowych

Jakie dobre farby do malowania ścian i sufitów?

Aby cieszyć się efektownie wykończonymi ścianami, trzeba dobrej jakości farb, dopasowanych do rodzaju podłoża i warunków panujących w pomieszczeniach.

Aby być w pełni zadowolonym z dobrze wykończonymi ścianami, trzeba wybrać najlepszej jakości farb, dopasowanych do rodzaju podłoża jak i warunków jakie będą panowały w danym pomieszczeniu.
Z doświadczenia wiem, że ściany w kuchni jak i przedpokój są bardzo narażone na na różne zabrudzenia takie jak: plamy, tarcia odzieżą na wieszakach o ściany, ślady butów czy też opony od roweru. W takich pomieszczeniach najlepiej zastosować farbę zmywalną (odporną na szorowanie, mycie) najlepszym przykładem tutaj będzie
farba firmy Flugger typu Flutex 7S (satynowa) lub Dekso 5 (matowa)

Do pomieszczeń takich jak salon czy sypialnia możemy zastosować tańszą bazę czyli Flutex 5 (mało zmywalna).

Najczęściej wybieraną farbą do malowania sufitów jest Flutex 2S - bardzo wydajna farba antyrefleksyjna z matową powłoką, odbija 4% światła przez co wszelkie nierówności na suficie są mniej widoczne.

W sklepach firmy Flugger wybieramy bazę farby, która jest biała i na życzenie
możemy dobrać sobie najbardziej odpowiadający nam kolor.

Dlaczego tak polecam tą farbę?

Wiem, że klient będzie zadowolony z efektu, farby te nie oddają brzydkiego zapachu podczas malowania, szybko schną.
I najważniejsze zniżką na farby jaką Państwu proponuje wynosi od 15-30%


lista sklepów kliknij tu

Tańszą alternatywą na zakup dobrej farby będzie produkt firmy DEKORAL Akrylit W - odporna na szorowanie. W sklepach takich jak Leroy Merlin, OBI czy Castorama cena wacha się od 80-100zł za 10 litrów. Farba idelnie kryje i jest bardzo wydajna z jednego wiadra możemy pomalować ponad 120m2. Często u klietntów wyrabiamy sobie kolor dodając pigment. Idealne rozwiazanie na odświeżenie mieszkania pod wynajem czy sprzedaż.
 

malowanie domu mieszkania na rusztowaniu wysokosciach
farba-akrylowa-do-scian-i-sufitow-akrylit-w-dekoral

malarz Warszawa malowanie Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Saska Kępa, Wilanów, Kabaty, centrum, tanie malowanie domu mieszkania firmy, malowanie ceny, dobry malarz na terenie Warszawy firma malarska

 

stat4u